PKK İLE Mİ ANLAŞTINIZ?

MHP İl Başkanı Serkan Tok, Beka sorunu olmadığını dile getirenlere sert çıkarak, “PKK ile mi anlaştınız” diyerek tepki gösterdi.

PKK İLE Mİ ANLAŞTINIZ?

Yerel seçimler ve Beka sorunu ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Serkan Tok, Biz ‘beka’ derken bize ‘koltuk’ diyenlere sormak istiyorum. Ülkemizde hala yaşamakta olduğumuz sorunlar bitti mi? Terör örgütleri bitti mi? Size neye göre ‘beka sorunu yok’ diyorsunuz? Bunu izah ederken birileriyle mi anlaştınız. Biz FETÖ meselesi var derken, her gün yapılan operasyonlara göre konuşuyoruz. PKK meselesi var derken kandil sözcülerinin vatan hainlerini ülkemizdeki bölücülük faaliyetlerine göre ‘var’ diyoruz. Siz PKK ile mi anlaştınız da ‘yok’ diyorsunuz. Biz bunları söylerken üzülerek söylüyoruz. 31 marttan sonra da beka sorunu gündemini koruyacaktır. Biz siyaset yaparken doğru bildiklerimizi söylüyoruz. İzahı mümkün olmayan açıklamalar ile vatandaşın kafasını karıştırmayın. Ya da bildiğiniz bir şey varsa çıkın söyleyin” dedi.

YARIŞI 17-0 TAMAMLAYACAĞIZ

Vatandaşların Cumhur ittifakına tam destek vereceğine inandığını belirten Başkan Tok; “Allah’ın izniyle bu işi 17-0 olarak tamamlayacağız” Tok,açılmasını Kayserilileri bugün akşam saat 19.00’da Kadir Has Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Ahmet Şafak konserine davet ederek tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4