ÖZHASEKİ, “CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYELERİMİZ LAF DEĞİL, HİZMET ÜRETİYOR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Mersin Anamur’da bazı ziyaret ve temaslarda bulundu.

ÖZHASEKİ, “CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYELERİMİZ LAF DEĞİL, HİZMET ÜRETİYOR”

Özhaseki, “Cumhur İttifakı belediyelerimiz laf değil, hizmet üretiyor. Gelişen ve güzelleşen il, ilçe ve beldelerimizle mutlu ve güzel şehirler inşa ediyoruz.” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Anamur ziyareti kapsamında ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, Mersin Milletvekilleri, İl Başkanları ve Belediye Başkanları ile birlikte Cumhur İttifakı Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı ziyaret etti. Özhaseki, ziyarette Kılınç tarafından ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Özhaseki, beraberindeki heyet ile birlikte AK Parti ve MHP Anamur İlçe Başkanlıklarını da ziyaret ederken, Cumhur İttifakı olarak vatandaşlara hizmet etmek, ülkeyi ve şehirleri kalkındırmak için kol kola çalıştıklarını vurguladı.

ÖZHASEKİ, CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN SELAMLARINI İLETTİ

Anamur Belediyesi tarafından Esentepe Mahallesi'nde yaptırılan Recep Tayyip Erdoğan Doğa Parkı’nın açılış törenine katılan Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını iletti. Özhaseki, burada yaptığı konuşmada “Cumhur İttifakımız Anamur Belediyemiz tarafından güzel ilçemize kazandırılan Recep Tayyip Erdoğan Doğa Parkı’nın açılışını gerçekleştirdik. Hayırlı, uğurlu olsun. Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum. Allah razı olsun. Hem çalışıyor, gayret ediyor hem de Cumhur İttifakı'nın ruhuna uygun davranışlar sergiliyor. Değerli Başkanımız Hidayet Kılınç başta olmak üzere; emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Tüm Türkiye’de, Cumhur İttifakı belediyelerin laf değil, hizmet ürettiğini vurgulayan Özhaseki, “Gelişen ve güzelleşen il, ilçe ve beldelerimizle mutlu ve güzel şehirler inşa ediyoruz.” diye konuştu.

“CUMHURİYET KOLAY KAZANILMADI”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Anamur’daki programları kapsamında Cumhuriyet Bayramı’nın 99’uncu yıl dönümü vesilesiyle gerçekleştirilen Fener Alayı yürüyüşüne katıldı. Ardından yürüyüş sonrasında Cumhuriyet Meydanında yaptığı konuşmada Özhaseki, vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tebrik ederek cennet vatanı canları pahasına savunan başta Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; tüm silah arkadaşlarını ve aziz şehitleri rahmetle andı.

Cumhuriyet’in  kolay kazanılmadığını vurgulayan Özhaseki,Analar son bohçalarını, gelinler tek çeyizlerini verdiler. Babalar ayaklarından çarıklarını, kafalarından şapkalarını çıkarıp askere verdiler. Cephede asker olsun diye kadınlar, annelerimiz hayvanlarla silah ve mühimmat taşıdılar. Evlatlar aç kaldı. Analar kocasız, çocuklar babasız kaldı ama kimse isyan etmedi. Herkes bağrına taş bastı ve istiklale koştu. Düşman, Sakarya’da durduruldu. Dumlupınar’da yok edildi. İzmir’de denize döküldü. 7 düvele meydan okundu. Kanla, fedakarlıkla istiklal kazanıldı. Cumhuriyet kolay kazanılmadı. Bizim için özgürlük her şeyin başıdır. Bizim için ezanımız ve bayrağımız başta olmak üzere, kutsallarımız canımızdan bile önce gelir.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4