ŞEHZADE GRUP TEDARİKÇİ FİRMALARIYLA YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Şehrin markası Şehzade Grup 25. yılına özel tedarikçilerine kutlama yemeği verdi. Yoğun katılım olan yemekte misafirler arasında protokolden bazı isimler ve basın mensupları da vardı.

ŞEHZADE GRUP TEDARİKÇİ FİRMALARIYLA YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Yemeğe katılanlar arasında AKP İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak,  Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ayşe Ak ve Kocasinan İlçe Müftüsü Halil Uzun vardı.

 Şehzade Grup’un 25. Yıla kadar güvenle ve müşteri memnuniyetini esas alarak geldiğini, başarısını ve hedeflerini anlatan sinevizyon gösteriminin davetlilere izletildiği programda, daha sonra Şehzade Grup Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Kılıç teşekkür konuşması yaptı. Konuşmasına gelen herkese teşekkür ederek başlayan Kılıç, “25 yıldır sizlere ve bu şehre hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yola ilk başladığımızda babamızın mesleğini devralmıştık. Ben inşaat mühendisi diplomamı aldıktan sonra inşaat ve perakende sektörlerine de girdik. 2023’te de Yenilenebilir Enerji faaliyeti ile giderlerimizi minimalize ederek, sektöre de canlılık getirmeyi hedefliyoruz. Şimdi 25. yılımızda yaptığımız işlerden memnuniyet duyuyoruz. Bu yıla özel yaptığımız indirimlerin de halkımız tarafından sevildiğini ve ilgi gördüğünü bilmek bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Hedefimiz her zaman daha iyisi olmak. Bir sonraki 25. Yılımızı da bu şekilde kutlamak istiyoruz. Bu yolda bizimle yürüyen emekçilerimize ve halkımıza çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar; “Çalışanına değer veren bir firma ve özveriyle çalışan bir ekip bu başarının en büyük sebebi diye düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyor ve ilimize kattıkları değer için de Şehzade Grup’a teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu da aynı şekilde tebriklerini sunarken, konuşmasında “Kayseri istihdamını destekleyen ve yerel sermayeye katkı sağlayan bir marka. Yaptıkları işleri tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” ifadelerine yer verdi. Bir süre bu firmayla çalışma fırsatı bulduğundan bahseden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan; “Selahattin Bey ve ailesini de çok iyi tanıyorum. Bu başaranın tesadüf olmadığını çok net bir şekilde söyleyebilirim. Emek verildi ve karşılığı alındı. Hep bu şekilde devam etmesini dilerim” dedi.

Program Kocasinan Belediyesi İlçe Müftüsü Halil Uzun’un dua etmesiyle devam etti. Son olarak sahneye çıkan sanatçı Mustafa Elitaş gelenlere güzel bir müzik dinletisi sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4