ÖZHASEKİ, GÖNÜLLÜ KURULUŞLARLA BULUŞTU

Gönüllü kuruluşlara bağlı sivil toplum kuruluşları AK Parti Kayseri milletvekili ve yerel yönetimlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Avukat Mehmet Özhaseki ile istişare toplantısında buluştular.

ÖZHASEKİ, GÖNÜLLÜ KURULUŞLARLA BULUŞTU

Gönüllü kuruluşların daveti üzerine yapılan buluşmaya 70’ye yakın gönüllü kuruluşlara bağlı sivil toplum temsilcisi ile AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da katıldı.

Atlas Eğitim Kurumlarının ev sahipliği yaptığı kahvaltılı toplantı dostluk ve istişare ortamında gerçekleşti. Toplantının açılışında bir konuşma yapan Gönüllü Kuruluşlar Başkanı Ahmet Taş, ev sahipliği için Atlas Eğitim Kurumlarına, davetlerine icabeti için de Özhasekiye teşekkür etti. Taş konuşmasının devamında 20 yıllık AK Parti iktidarı döneminde ekonomiden bayındırlığa, ulaşımdan savunmaya, dünya barışına katkıdan siyasete birçok konuda güzel hizmetler ortaya konduğunu söyledi.

Taş, bu hizmetlerin yanında adalet, kültür, eğtim ve siyasette kuşatıcı üslup konusunda eksikler kaldığını bildirdi.

28 Şubat mahpusları, Sivas davası mahpusları, Uludere katliamı, Eşref Bitlis ve Muhsin Yazıcıoğlu suikastinin faillerinin bulunması konusunda beklentilere cevap verilemediğini bildirdi.

Buluşmada geçmişten bugüne Türkiye siyaseti ve siyasette yaşananlar hakkında misaller vererek öz bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, davet için Gönüllü Kuruluşlara çok teşekkür ettiğini bildirdi.

Fidancılıkta katma değer vergisinin düşürülmesi, mecliste dokunulmazlıkların kaldırılması, KHK mağdurlarının göreve döndürülmesi, İklim değişikliği ve kuraklık tehlikesi  dahil sorulan soruları da cevaplayan Özhaseki, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerin Türkiye için olduğu kadar dünya siyaseti ve İslam dünyası için de önemli olduğunu bildirdi.

Dostluk ortamında geçen buluşma katılımcıların topluca fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

Gönüllü Kuruluşlar Başkanı Taş, Özhaseki'ye ve Atlas Eğitim Kurumları yetkililerine, sivil kurumların temsilcilerine çok teşekkür etti, buluşmanın hayırlı sonuçlara vesile olmasını diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4