ÖZHASEKİ, “ERCİYES’İN ŞEHRİN EKONOMİSİNE KATKI SAĞLADIĞINI GÖRMEK, BENİM İÇİN BÜYÜK BİR MUTLULUK KAYNAĞIDIR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, kayak sezonunu açan Erciyes Kayak Merkezi’ni ziyaret etti. Erciyes’te açıklamalarda bulunan Özhaseki, “Yıllarca emek verdiğimiz Erciyes’te yerli ve yabancı turist yoğunluğunu ve Erciyes’in şehrin ekonomisine katkı sağladığını görmek benim için büyük bir mutluluk kaynağıdır.” dedi.

ÖZHASEKİ, “ERCİYES’İN ŞEHRİN EKONOMİSİNE KATKI SAĞLADIĞINI GÖRMEK, BENİM İÇİN BÜYÜK BİR MUTLULUK KAYNAĞIDIR”

Kayseri’nin turizm potansiyelini ortaya çıkaran ve marka bir tesis olan Erciyes Kayak Merkezi’ni ziyaret ederek açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Birçok kayak merkezinde kar olmamasına rağmen 2023 yılının ilk günlerinde Erciyes’te kar olması mutluluk verici bir durum. Zamanında yaptığımız karlama ünitelerinin gece çalışmasıyla pistlerde kar yoğunluğu eksik olmuyor. Yıllarca adeta çile çekerek bir yerlere getirmeye çalıştığımız Erciyes Kayak Merkezi’nin yerli ve yabancı turist yoğunluğunu görmek son derece mutluluk verici.” ifadelerini kullandı.

Her geçen gün Erciyes’e olan ilginin arttığını belirten Özhaseki, “Onlarca yıl emek verdim, gayret ettik. Nihayetinde büyük risk alarak bu kayak merkezi projesini ortaya koyduk. Hamdolsun geldiğimiz noktada binlerce insanın burada keyifle kayak yaptığını görüyoruz. Yurt dışından charter seferlerinin başlamasıyla büyük oranda turist ağırlayan Erciyes’in şehrin ekonomisine katkı sağladığını görmek, benim için büyük bir mutluluk kaynağıdır.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4