NATO'ya ASLA GİREMEZLER

Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları’ndan yapılan Açıklamada; İkinci Dünya Savaşı sonrası kurulan komünist Sovyet Rusya tehdidine karşı, Batı Avrupa ülkelerinin kurduğu, Kuzey Atlantik Savunma Paktı NATO bugün büyük bir Sınavla karşı karşıyadır.

NATO'ya ASLA GİREMEZLER

Üye Ülkelerin Millet ve Toprak bütünlüğünü dış saldırılara karşı savunma amacı ile kurulan, Türkiye'nin de kuruluşundan kısa bir süre sonra üye olduğu NATO ne yazık ki ortaklarına karşı sorumluluğu yerine getirmemiş çoğu zaman ortaklarını yolda bırakmıştır.

 1974'te yapılan Kıbrıs Barış harekatında Türkiye'nin yanında olamayan, 40 yıldan bu yana devam eden PKK terörü ile mücadelede ve 2011 yıllından sonra Suriye'den Güney sınırlarımıza yapılan saldırılarda da Türkiye'nin yanında olmamış, müttefikini yalnız bırakmıştır.

Rusya Ukrayna arasında iki ayı aşkın zamandır devam eden, kanlı ve acımasız savaşta, Ukrayna'yı koruyamayan NATO'ya, Şimdi iki İskandinav Ülkesi üyelik müracaatında bulundu. Bu Ülkeler 40 yıldan buyana Türkiye'yi bölmek ve parçalamak için mücadele eden PKK'ya, ülkesinde kucak açıp barındırarak Türkiye düşmanlığı yapan Finlandiya ve isveç'tir.

Türkiye'den giden değişik terör örgütü mensuplarını, ülkelerinde barındırarak Türkiye düşmanlarına kucak açan Finlandiya ve İsveç in NATO gibi üye ülkelerin Millet ve Toprak bütünlüğünü koruma amacıyla kurulan bir teşkilata dahil olması asla düşünülemez.

 Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları olarak! Finlandiya ve İsveç devletlerinin NATO'ya girişlerini doğru bulmuyor, şiddetle karşı çıkıyoruz. Türkiye Devlet temsilcilerini insanlık ve Türkiye düşmanlarını destek vererek koruyan, bu iki ülkenin NATO'ya giriş müracaatlarını veto  etmesini bekliyor, Bu konuda yanlarında ve destekcisi olduğumuzu bildiriyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4