“MELİKGAZİ'DE HEYECAN VE AKSİYON DOLU SLALOM VE TIRMANMA YARIŞINA DAVETLİSİNİZ!"

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, adrenalin ve heyecan dolu Melikgazi Belediyesi Slalom ve Türkiye Tırmanma 7. yarışının 29-30 Ekim tarihlerinde yapılacağını söyledi.

“MELİKGAZİ'DE HEYECAN VE AKSİYON DOLU SLALOM VE TIRMANMA YARIŞINA DAVETLİSİNİZ!"

Melikgazi Slalom ve Tırmanma Yarışı hakkında bilgi veren Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Hafta sonu otomobil yarış tutkunlarına yine ev sahipliği yapacağız. Nefes nefese izlenecek yarışmanın startını 29 Ekim Cumartesi günü veriyoruz. Yarış RGG Enertürk Enerji Stadyumu, Atatürk Kapalı Spor Salonu önünde 29 Ekim Cumartesi günü saat 11.30'da başlayacak ve saat 15.00'de  ise ödül töreni yapılacaktır. 30 Ekim Pazar günü ise Türkiye tırmanma 7. Yarışı ise HACILAR ŞEHİT RÜŞTÜ BAYRAM CADDESİNDE saat 10.00‘da başlayacak olup aynı gün saat 18.15’de Hacılar ilçesi Demokrasi Şehitler Okulunda dereceye girenler için ödül töreni yapılacaktır. Melikgazi'miz; her yönüyle çekim merkezi bir ilçe. Bu tür organizasyonlar hem ilçemizin hem de Kayserimizin tanıtımına büyük fayda sağlıyor. Heyecan dolu tırmanma yarışına tüm hemşehrilerimi beklerim.” dedi.

Her iki etkinlik ile sadece Kayseri ilinden değil çevre ve komşu illerden bir çok sporseverin ve özelkile oto yarış ve oto tutkunları şimdiden şehrimize gelmeye başladığını ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu,  bölgesel bir kültür ve turizm etkinliğine katkı sağlanacağını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4