MEHMET ÖZHASEKİ  MÜSİAD'IN KONUĞU OLDU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Hasbihal Toplantısı kapsamında yönetim kurulumuz ve yeni üyelerimizle ile bir araya geldi. 

MEHMET ÖZHASEKİ  MÜSİAD'IN KONUĞU OLDU

Toplantıya, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yeni üyelerimiz katıldı.
MÜSİAD Kayseri Başkanı Ferhat Akmermer yaptığı açış konuşmasında, Kayseri’nin ekonomik gücünü, yatırım potansiyelini, üretim hacmini, ihracat vizyonunu geleceğe taşıyabilmek, ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak amacıyla 2022 yılını faaliyetlerle dolu geçirdiklerini ifade ederek projelerinden bahsetti.
Başkan Akmermer; Cumhurbaşkanımızın güçlü siyasi liderliğinde, Anadolu topraklarının sahip olduğu üretim potansiyelini hep birlikte çok daha yükseklere taşıyacağımıza yürekten inandıklarını belirtti.
Başkan Akmermer; Bu zamana kadar Kayseri’yi geleceğe taşıyacak olan birçok projede imzası olan ve MÜSİAD Kayseri Şubemizin kuruluşunda çok büyük emekleri olan kadim şehrimiz Kayseri’nin değerlerinden olan kıymetli Bakanımızı ağırlamaktan onur duyduklarını ifade etti. 
Bakan Mehmet Özhaseki konuşmasında; 
MÜSİAD’ın, bugün ülkemizin en büyük meslek ve sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu, Büyük Türkiye yolunda vizyonumuz çerçevesinde kararlılıkla çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Bakan Özhaseki, MÜSİAD'ın Anadolu’nun umut ışığı olduğunu, milletin gerçek gücünü dünyaya gösterdiğini söyledi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4