MAHALLE BULUŞMALARI BARIŞ VE KARDEŞLİK İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

      Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa PALANCIOĞLU, kırsal mahallelerde yeni bir etkinlik başlatarak gündüz teknik çalışmalar ile ihtiyaçların giderildiğini akşamında ise MAHALLE BULUŞMALARI etkinliği ile bölge halkını bir araya getirerek sosyal belediyecilik ilkesini yerine getirdiklerini söyledi.

MAHALLE BULUŞMALARI BARIŞ VE KARDEŞLİK İÇİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

"Mahalle Buluşmalarımızın bugünkü durağı, Mimarsinan Mahalle’mizde bulunan "Anadolu Engelliler Sitesi" oldu.

Her zamanki gibi keyif, eğlence ve kardeşlik dolu bir etkinliği geride bırakırken, engelli kardeşlerimizle bir araya gelerek  bu akşama ayrı bir değer kattı.

Bu vesileyle tüm engellilerimizin yanında olmaya, onların ihtiyaçları için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

İlk etkinliğe Gesi Kayabağ Mahallesi'nde başladıklarını hatırlatan Başkan Dr. PALANCIOĞLU “Gesi Mahallemizde  başlatılan MAHALLE BULUŞMALARI bu hafta Mimarsinan engelliler sitesi , Hisarcık, Kıranardı, Küçükbürüngüz ve Subaşı semtlerinde devam edecek. Hafta sonu Melikgazi mahalleleri yine şenlik havası içerisinde bir araya gelecek. Çocuklar için maskot ve palyaçolar yer almakta olup her yaş gurubuna hitap eden eğlencemiz olduğu gibi ikramlarımızda bulunmaktadır. Bu etkinlikler ile gençlerimizi sanal alemden uzaklaştırmış oluyoruz. Çevresi ile bütünleşmesine ve çevresini fark etmesine vesile oluyoruz” dedi.

MAHALLE BULUŞMALARI ile ayrıca mahallede kaynaşmayı sağlayarak kardeşlik, barış ve dostlukları pekiştirdiklerini ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, hafta sonu Semtlerdeki MAHALLE BULUŞMALARIN iki hafta daha devam edeceğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4