KESOB YÖNETİMİNE AB PROJE ÖNERİLERİ ANLATILDI

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Yönetim Kurulu üyelerine Gosa Danışmanlık’tan Gonca Ertuğrul tarafından Avrupa Birliği (AB) proje önerileri anlatıldı.

KESOB YÖNETİMİNE AB PROJE ÖNERİLERİ ANLATILDI

KESOB Konferans Salonu’nda yapılan sunuma KESOB Başkanı Şeyhi Odakır ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Gonca Ertuğrul, KESOB yöneticilerine AB projeleri ve muhtemel proje konuları hakkında kapsamlı bilgiler verdi.

KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, AB projelerini çok önemsediklerini belirterek şunları söyledi: “Seçim vaadlerimiz arasında da yer alan AB projeleri konusunda Gonca Ertuğrul hanım bir sunum gerçekleştirdi. Proje önerilerini anlattı. Biz KESOB olarak AB projelerini çok önemsiyoruz. Bu konunun üzerine eğiliyor, çalışmalarımızı yürütüyoruz. İstiyoruz ki odalarımız için ayrı ayrı projeler üretelim. Böylece esnafımız da odalarımız da bunlardan faydalansın. Bu alanda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Söz konusu projeler biraz daha netlik kazanıp olgunlaştığında, ortaya iyi bir sonuç çıktığında ayrıca bunları da paylaşacağız. Şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyor, sunum yapan ve bu konuda bizlere yardımcı olup çalışan Gonca Ertuğrul hanımefendiye teşekkür ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4