KCETAŞ’TAN DEVELİ’YE 15 MİLYON TL’LİK YATIRIM

KCETAŞ Elektrik Dağıtım Şirketi’nin Develi’de 15 milyon TL’yi bulan yatırımları kapsamında   46 km orta gerilim kablosu, 34 km alçak gerilim kablosu, 22,5 km aydınlatma kablosu ve  585 aydınlatma direği çalışmaları devam ediyor.

KCETAŞ’TAN DEVELİ’YE 15 MİLYON TL’LİK YATIRIM

Bahçelievler Mahallesi çevre yolu caddesi, Necati Kurmel Caddesi üzeri, Aşık Seyrani Mahallesi Muammer Kocatürk Caddesi, Aşık Seyrani Mahallesi Aşık 2. Caddesi bölgelerinde çalışmalarını tamamlayan ekipler Aşağıeverek Mahallesi Cumhuriyet Caddesi, Şht. Ütğm. Ömer Mavi Cad. ve Harman Mahallesi 120. Sokak’taki çalışmalarını da bu sene içerisinde tamamlayacaklar.

Kurumlar arasındaki istişare ve iş birliği ile Develi’de yatırımların hız kesmediğini belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Gerek alt yapı gerekse üst yapı çalışmalarıyla Develimizin ihtiyaçlarını gidermeye ve güzelleştirmeye devam ediyoruz. Bu çalışmaları yaparken ilgili kurum ve kuruluşlarımızla yaptığımız istişareler ile yatırımları daha hızlı hayata geçiriyoruz. Gerek havai hatların yer altına alınması gerekse aydınlatma direkleri ve deforme olmuş hatların yenilenmesi çalışmaları ile Develimiz’in ihtiyaçları için gayret gösteren KCETAŞ’a ve tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4