KASKİ YATIRIM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir ve KASKİ yetkilileri ile değerlendirme toplantısı yaparak, geçtiğimiz yıllarda yapılan ve 2023 yılında ilçemizde yapılacak alt yapı çalışmaları ve yatırımlar hakkında istişare ettiler.

KASKİ YATIRIM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Develi’nin Kayseri’nin taşradaki en büyük ilçesi olduğunu ve kurumlar arası koordinasyonun öneminden bahseden Cabbar Başkan “KASKİ Develimize en çok yatırım yapan kurumlardan birisidir. Bu kapsamda önümüzdeki çalışmaları planlayarak işlerimizi koordine etmiş oluyoruz. Vatandaşımızın nitelikli içme suyuna ulaşması, kanalizasyon ve yağmur suyunun tahliyesi için önemli yatırımlar gerçekleştiriyorlar. Plan ve programlar dâhilinde çalışmalarımız devam edecek. Çalışmaları için KASKİ Genel Müdürümüz Özgür Özdemir’e, ekibine ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a çalışmaları ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Geçmiş yıllarda yapılan güzel çalışmaların üzerine daha yenilerini ekleyerek çalışmalarına devam ettiklerini belirten KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir “Her daim koordineli ve istişareli şekilde hizmet ürettiğimiz Cabbar Başkanımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyor; yapılan ve bundan sonraki süreçte yapılacak olan hizmetlerin Develimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4