“HEYECAN VE AKSİYON DOLU OTO SLALOM YARIŞMASINA AİLELERİN YOĞUN İLGİSİ”

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi ve Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü işbirliği ile düzenlenen SLALOM OTO YARIŞMASINA sporseverlerin, oto yarış tutkunların ile ailelerin yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

“HEYECAN VE AKSİYON DOLU OTO SLALOM YARIŞMASINA  AİLELERİN YOĞUN İLGİSİ”

Melikgazi Belediyesi olarak farklı etkinlikte vatandaşları bir araya getirerek heyecan ve aksiyon dolu bir gün yaşattıklarını  belirten Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu " Hafta sonu oto yarış tutkunlarına yine ev sahipliği yaptık. Nefes nefese izlenen yarışmalarda büyük heyecan ve coşku yaşandı. Slalom yarışları iki ayı grupta yapıldı. Araç uzunluğu 4 metre altı ve üstü olmak üzere. Toplam 34 yarışmacı yar aldı. Bu yarışmalardan ikisi bayan ve ayrıca da bir engelli yarışmacımız yer aldı. Yarışma sonucunda düzenlenen ödül töreninde saniye farkı ile kazananlara ödülleri verildi. Ancak esas kazanan Kayserimiz oldu. Çünkü hem tanıtım hem de sosyal bir etkinlik olarak Kayserimizin bu alanda da merkez olduğunu göstermiş olduk. Gerek bugün yapılan SLALOM ile yarın yapılacak olan TIRMANMA yarışmalarında Kayserimize yeni bir misyon ve vizyon katmış olduk” dedi.

Gerçekleştirilen ödül töreninde tüm yarışmacılar ve özellikle bir engeli ile iki bayan yarışmacıyı kutlayan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, yarın ki tırmanma yarışmasının startını vererek heyecan ve aksiyonun yarında devam edeceğini sözlerine ekledi.

Slalom Yarışmasın derece girenler

Araç boyu 4 metrenin altında olanlan

Ertekin TEKNECİ

Şaban CIRIKOĞLU

Seyit YETİRCAN

Araç boyu 4 metrenin üstünde olanlan

Burak CONAĞASI

İlker AKTAŞ

Ahmet ULUKAYA

Juri özel ödül

Sevcan SAĞIROĞLU (bayan)

Kübra DENİZCİ (bayan)

Melih Bora (engelli)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4