DİJİTAL REKLAM AĞLARINDA YENİ İSİM: YEMLEE

Yerli ve yabancı arama motorları başta olmak üzere dijital reklam ve haber akış ağlarına yeni bir oyuncu daha eklendi.

DİJİTAL REKLAM AĞLARINDA YENİ İSİM: YEMLEE

Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com yerel haber sitelerinde reklam yayınlama pazarına güçlü bir oyuncu olarak dahil oldu.  Yemlee Dijital Reklam Ağı, yalnızca bir reklam ağı olarak değil, haber arama motoru olarak da kullanıcılarına hizmet sunuyor. yemlee.com’u yalnızca haber arama motoru olarak kullanabiliyorsunuz. Yemlee Dijital Reklam Ağının reklam hizmetlerini kullanmak için ise https://rek.yemlee.com linkinden ulaşabiliyorsunuz. Böylelikle hem zamandan tasarruf ediyorsunuz hem de gereksiz bilgilerle karşılaşma oranınız sıfıra indirgenmiş oluyor.

ŞİMDİLİK İÇ ANADOLU BÖLGESİ’NDE HİZMET SUNUYOR…

Yemlee Dijital Reklam Ağı, kısa bir süreliğine İç Anadolu bölgesindeki yerel haber sitelerinde reklam ilan gösterimleri ve haber arama motoru olarak hizmet sunaya başladı.  İlerleyen süreçte öncelikle Türkiye genelinde hizmetlerinin kapsama alanını genişletecek olan Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com’da ücretlendirme tıklama başı değil bin gösterim başı olarak uygulanıyor.

ÜCRETLENDİRMEDE GOOGLE ADSENSE’DEN DAHA AVANTAJLI

Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com sistemi yeni bir proje, Google Adsense ve benzeri sistemlerle aynı mantıkla çalışma prensibine sahip iken tıklama değil gösterim başı ücretlendirme uygulanıyor. Şuan için Bin gösterim başı 3 TL gibi önemli bir miktarı üyelerine kazandıran Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com’da günlük 10 bin tekil gösterime ulaşan bir reklam yayıncısı haber sitesi, 30 TL kazanma şansını yakalayabilecek. Bu rakamın 100 bin gösterime ulaştığı varsayıldığında ise 300 TL’lik günlük kazanca ulaşılabiliyor.

Bin gösterim başı 3 TL minimum reklam ücretlendirmesinin yapıldığı Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com’da reklam verenlerin tercihlerine göre bu rakam 5 TL’den 10 TL’ye veya reklam verenlerini ilgisinin yoğun olduğu yerleşim yerlerine bakıldığında daha da yükselebiliyor.

NASIL ÜYE OLABİLİRSİNİZ?

Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com’a internet tarayıcısından ulaşıldıktan sonra kullanıcı mail ve kullanıcı adı oluşturularak üye olunabiliyor. Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com’da şu an için Kayseri'deki haber sitelerinin tamamı yer alıyor ve günlük kazanç elde ediyor.

SİSTEMİ KULLANMAK BASİT VE KOLAY…

Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com’a üye olduktan sonra sitenizin hizmetlerini yönetmek de oldukça kolay… Basit ve kullanışlı bir alt yapıda hazırlanmış olan Yemlee Dijital Reklam Ağının reklam hizmetlerini kullanmak için https://rek.yemlee.com/ linkindeki siteler bölümünden sitenizi ekliyorsunuz yönetici siteyi onay sağlandıktan sonra siteniz için Reklam kodu oluşturabiliyorsunuz. Oluşturulan reklam kodlarını sitenizde yayınlanmasını istediğiniz bölüme ekliyorsunuz. Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com’da her ebatta responsive reklam yer alıyor. Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com sisteminde yer alan reklamlar profesyonel ve ticari, kurumsal reklamlar olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor. Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com’daki reklamların kodları sitenizde nereye eklenirse yalnızca orada görünüyor ve sitenizin görünürlüğünü ve genel bütünlüğünü etkilemiyor ve okuyucunun gözünde kötü görünüm oluşturmuyor.

ÖDEME SİSTEMİ ESNEKLİK SUNUYOR

Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com’u kullanan reklam yayıncıları Google veya başka bir hizmet sunucudan daha kolay ödeme alabiliyor. Bu sistemlerde ödemeler 500 TL gibi rakamlara ulaşınca yapılırken, Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com’da 100 TL baremine ulaşan reklam ücretleri talep halinde kısa sürede ödeniyor.

Yemlee Dijital Reklam Ağı yemlee.com’da anlık çözümler sunulabilmesi ve sistem akışlarının verimli kullanılması için whatsapp destek hattı bu kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda.

SİSTEME ÜYE OLUN VE DENEME ŞANSI YAKALAYIN…

Sisteme üye olup denemek isteyenler, https://rek.yemlee.com/ linkinden üye olup deneme yapabiliyorlar. Kısa süre için sisteme dahil olmak isteyen kullanıcıların haber sitesi olması ve İç Anadolu bölgesinde bulunması gerekiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4