DEVELİLİ ŞAMPİYON KUAFÖR ROMA YOLUNDA

İlçemizde kuaförlük yapan Faruk Kafkas, Ankara'da düzenlenen ‘Türkiye'nin Sihirli Elleri’ organizasyonunda Türkiye birincisi oldu.

DEVELİLİ ŞAMPİYON KUAFÖR ROMA YOLUNDA

Daha önce de havada ve suda yaptığı saç tıraşları ile bilinen Faruk Kafkas, Ankara Neşet Ertaş Kültür Merkezi’nde düzenlenen Türkiye'nin Sihirli Elleri organizasyonunda saç ve konsept tasarımda Türkiye birincisi oldu. 28 Kasım’da İtalya’nın Roma şehrinde EUROCUP FIAM dünya yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan şampiyon kuaför Kafkas’ı makamında ağırlayan Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Kuaförlük mesleğinde her zaman kendisini geliştirip yenileyen Faruk Kafkas kardeşimiz Develimizi en iyi şekilde temsil ederek Türkiye birincisi olmuştur. Bu başarısının ardından şimdi de ülkemizi temsil edecek olan Faruk Kafkas kardeşimize Develi Belediyesi olarak destek olmayı kendimize borç biliyoruz. Bu sebeple meclis üyelerimizle birlikte aldığımız kararla Faruk Kafkas kardeşimize dünya şampiyonasında maddi destek sağlayacağız. Bu kararın alınmasından dolayı meclis üyelerimize teşekkür ediyor, Faruk Kafkas kardeşimize de başarılar diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Gösterdiği ilgiden dolayı Cabbar Başkana teşekkürlerini ileten şampiyon kuaför Faruk Kafkas “Dünya kupasında sağlayacakları maddi destekle şahsıma büyük moral veren Develi Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar’a ve meclis üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. İnşallah Roma’da da elimden gelenin en iyisini yaparak Develimi ve ülkemi en güzel şekilde temsil etme gayreti içerisinde olacağım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4