ÇARŞI MELİKGAZİ, KAYSERİMİZE YENİ BİR DEĞER VE ANLAYIŞ KAZANDIRACAK

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, ÇARŞI MELİKGAZİ inşaat alanını gezerek incelemelerde bulunarak yüklenici firmadan çalışmalar hakkında bilgi alarak Çarşı Melikgazi’nin özel bir proje olduğunu söyledi.

ÇARŞI MELİKGAZİ, KAYSERİMİZE YENİ BİR DEĞER VE ANLAYIŞ KAZANDIRACAK

8 Temmuz 2022 tarihinde düzenlenen tören ile temeli atılan ÇARŞI MELİKGAZİ inşaatının büyük bir hızla devam ettiğini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “ÇARŞI MELİKGAZİ projesi sadece Melikgazi’ye değil Kayseri’ye hatta çevresine ayrı bir değer ve anlayış kazandıracaktır. 7 gün / 24 saat açık olacak  bu çarşı da öncelikle içerisinde meyve-sebze satışı, kitapçı, pastane, çiçekçi, kafe ve Kayseri mutfağı gibi farklı ticari birimler bulunacak. Kayserimize yeni bir anlayış ve farkındalık kazandıracak olan ÇARŞI MELİKGAZİ şehrimiz için adeta bir sembol olacaktır. Bu projemiz önümüzdeki yıl tamamlanarak bölge şehir Kayserimize kazandırılacak” dedi.

Türkiye'de ilk olan "ÇARŞI MELİKGAZİ" projesinin tamamlanması ile öncelikle yerel ürünlerin satışına öncelik verileceğini  ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, ÇARŞI MELİKGAZİ ile hem üreticinin, hem esnafın, hem de tüketicinin memnun olacağını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4