BEM-BİR-SEN’DE MEHMET KARAKAŞ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

BEM-BİR-SEN Kayseri Şubesi Olağan Genel Kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Mehmet Karakaş seçime tek liste ile girerken yeniden seçildi.

BEM-BİR-SEN’DE MEHMET KARAKAŞ YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Divan teşekkülü için verilen dilekçeyle Bem-Bir-Sen Sivas Başkanı Mustafa PAKOĞLU, Divan Başkanlığına, Kırşehir ve Niğde Başkanlarımız Menderes Doğan ve Ergün Yılmaz ile Bayındır Memur-Sen Kayseri Şube Başkanı Ragıp AKKURT Divan üyeliğine teklif edildikten sonra yapılan oylama ile de Divan Kurulu teşekkül ettirildi ve görevine başladı.

İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra Şube Başkanı Mehmet Karakaş'ın açılış, genel bilgilendirme ve taleplerle ilgili konuşması oldu.

Daha sonra Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet TAŞ'ın konuşması, Ak Parti Kayseri Kadın Kolları Başkanı Emine Timuçin Hanımefendinin konuşması ve Genel Başkan Levent Uslu'nun konuşması ile protokol konuşmaları tamamlandı.

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Yılmaz'ın, faaliyet raporunu okunmasından; Şube Denetleme Kurulu Başkanı Mustafa Çavuş'un da, Şube Denetleme Kurulu Raporu'nu okunmasından sonra raporlar ayrı ayrı oylanarak ibra edildi.

Dilek ve temenniler maddesinden sonra Divan Başkanının "zorunlu organlar" listesini istemesiyle Divana ulaşan tek liste haziruna okundu.

Daha sonra Divan Kurulunun, evrakları İlçe Seçim Kuruluna teslim etmesiyle seçime geçildi.

Seçim sonucunda kullanılan 77 oyun 2'si geçersiz sayılmış, 75 geçerli oyla seçim sonuçlanmış olup; Mehmet Karakaş ve ekibi bir kez daha görevi devralmıştır.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2022, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4