BAŞKAN ÖZDOĞAN’DAN 23 NİSAN MESAJI

Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

BAŞKAN ÖZDOĞAN’DAN 23 NİSAN MESAJI

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türk ve Dünya çocuklarına armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102’inci yılını kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Özdoğan mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türk ve Dünya çocuklarına armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102’nci yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz. 23 Nisan bu topraklarda yaşayan herkesin ruh birliğiyle yüzlerce yılın oluşturduğu kardeşlik bağlarıyla örtüştüğü gündür. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ilk gün ki heyecanıyla kutladığımızı belirtmek isterim. Geleceğimiz olan çocuklarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın, kendi başına karar verebilen, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmeleri en büyük hedefimizdir. 23 Nisan’ı kutlamanın mutluluğunu yaşarken tarihimizde bir dönüm noktası olan 23 Nisan'ın Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından bayram olarak çocuklara armağan edilmesi, çocuklara verilen değerin bir sembolü olmuştur. Bu vesile ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve Ulu Önder Atatürk’ün, Türk ve Dünya çocuklarına armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102’inci yılı kutlu olsun.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4